درباره

دسته بندي ها

جستجو

لينک هاي روزانه

جعبه پیام
امکانات 

سلام چه  چیزی در مورد  لابراتوار سئو باید دانست.

    منتشر شده در سه شنبه, 05 خرداد 1394 14:22

اگر مباحث سئو را دنبال کرده باشید حتما واژه ctr برایتان آشناست .

اول به این می پردازم که سی تی آر در حالت کلی به چه معناست بعد سراغ این مساله میرویم که ctr در گوگل چه معنایی دارد. خب پس با ما باشید.
سی‌تی‌ار CTR چیست؟

سی‌تی‌ار ( به انگلیسی CTR ) در بخش تبلیغات یکی از راه‌های اندازه‌گیری (میزان) موفقیت یک تبلیغ آنلاین برای یک وب سایت خاص و همچنین تعداد کلیک کاربران برروی یک لینک خاص است.
هدف از سی‌تی‌ار ( CTR )

هدف از CTR دریافت واکنش اولیه بازدید کنندگان وب سایت است. مردم به طور معمول به یک سایت برای (با هدف) مشاهده تبلیغات مراجعه نمی کنند ، همانطور که مردم به ندرت تلویزیون را با هدف دیدن تبلیغات مشاهده می کنند. بازاریابان می خواهند از واکنش بازدید کننده سایت مطلع باشند. باتوجه به فناوری حال حاضر، تقریبا غیرممکن است که به طور کامل از واکنش احساسی ( حسی که بازدیدکننده ) به سایت دارد و همچنین اثر سایت بر نام تجاری شرکت مطلع شد.یکی از راه‌های بدست آوردن این اطلاعات محاسبه سی‌تی‌ار CTR است.سی‌تی‌ار CTR اقدامی است برای محاسبه نسبت بازدید کننده‌هایی تبلیغ را مشاهده کردن به بازدیدکننده‌هایی که بعد از دیدن آن تبلیغ به صفحه دیگری هدایت شده‌اند که در آن شاید یک آیتم برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول و یا خدمات باشد.

نکات طلایی سئو   سی‌تی‌ار CTR اقدامی است برای محاسبه نسبت بازدید کننده‌هایی تبلیغ را مشاهده کردن به بازدیدکننده‌هایی که بعد از دیدن آن تبلیغ به صفحه دیگری هدایت شده‌اند.
فرمول محاسبه سی‌تی‌ار

سی‌تی‌ار تعداد دفعات کلیک بر روی تبلیغات تقسیم بر کل دفعات دیده شده: سی‌تی‌ار = تعداد مشاهده ÷ تعداد کلیک . سی‌تی‌ار تبلیغات آنلاین سی‌تی‌ار تبلیغات ، یک فاکتور ارزش بندی تعداد کلیک روی تبلیغات تقسیم بر تعداد دفعات دیده شدن تبلیغ بیان شده و بیشتر اوقات مقدار سی‌تی‌ار بر حسب درصد اعلام می شود.برای مثال ، اگر یک بنر تبلیغاتی ۱۰۰ بار دیده شده باشد و فقط یکبار روی آن کلیک شده است، پس سی‌تی‌ار این تبلیغ یک درصد هست.

CTR,سی تی آر,فرمول محاسبه سی تی آر
سی‌تی‌ار بنرهای تبلیغاتی

سی‌تی‌ار بنرهای تبلیغاتی درطول زمان کاهش می یابد.وقتی یک بنر تبلیغاتی به نمایش در می‌آید، غیر طبیعی نیست اگر سی‌تی‌ار آن بیشتر از ۵ درصد باشد.بعد از مدتی این میزان کاهش یافته و بطور میانگین به ۰.۳ یا ۰.۲ درصد میرسد.در اکثر موارد، ۲ درصد CTR یک مقدار موفقیت آمیز محسوب میشود، هر چند مقدار دقیق سی‌تی‌ار موفق مورد بحث هست و هنوز مقدار دقیقی تعیین نشده است و نسبت به شرایط متفاوت خواهد بود.مقدار میانگین سی‌تی‌ار ۳ درصد در سال ۱۹۹۰ به مقدار ۰.۴-۲.۴ درصد در سال ۲۰۰۲ کاهش یافته است.

تبلیغات به طور معمول برای دریافت درصد بالاتر سی‌تی‌ار هستند، اما داشتن تعداد کلیک بالا اما تعداد کم فروش محصول یک تبلیغ نامطلوب است.اما با انتخاب سایت‌های تبلیغاتی مناسب با نزدیکی موضوع خوب، (به عنوان مثال، مجله فیلم برای تبلیغات فیلم) همان بنر می تواند سی‌تی‌ار بالاتر و مطلوبتری را ایجاد کند. هر چند آگهی های شخصی ، در فرمت های غیرمعمول و غیر استاندارد و مزاحم نرخ سی‌تی‌ار بیشتری نسبت به از بنرهای استاندارد دارند، اما اغلب بینندگان از مشاهده آنها اجتناب می کنند(پنجره را می بندند).

نکات طلایی سئو   در حقیقت ctr در گوگل با عنوان انگلیسی click through rate را می توان کلیک از طریق رتبه معنی کرد .
سی‌تی‌ار ایمیل

سی‌تی‌ار ایمیل به تعداد گیرندگان ایمیل که بر روی یک یا چند لینک کلیک خواهند کرد و به سایت ، بلاگ یا دیگر مقصدها هدایت می‌شوند گفته می شود.به طور ساده‌تر، ایمیل سی‌تی‌ار به تعداد کلیک گفته می‌شود که توسط ایمیل ایجاد می‌شود. ایمیل سی‌تی‌ار، به صورت درصد بیان می‌شود و حاصل تقسیم تعداد کلیک‌ها تقسیم بر تعداد ایمیل‌های (از پیش مشخص شده) ارسال شده (و توسط گیرنده دریافت شده )است.
ctr در گوگل :

ctr در گوگل را ممکن است بیشتر در گوگل ادوردز شنیده باشید . اما در سئو هم کاربرد دارد.فرض کنید شما سایتی در مورد دکوراسیون دارید وقتی این کلمه سرچ می شود شما در نتایج گوگل دیده می شوید حال کاربر ممکن است روی سایت شما کلیک کند یا روی یک سایت دیگر . اگر در هر صد بار نمایش سایت شما در نتایج گوگل روی سایت شما یک بار کلیک شود ctr سایت شما 1درصد محاسبه می شود .

نکات طلایی سئو   هرچقدر ctr شما در کلمه کلیدی مورد نظرتان بالاتر برود رتبه شما هم در آن کلمات کلیدی بهبود می یابد .

 

در ادامه مقاله میخواهم به این مساله بپردازم که راه های افزایش ctr چیست و چگونه از این راه رتبه گوگل خودمان را افزایش دهیم .

خب اگر خیلی خوب در مورد ctr نمی دانید اول مقاله ctr چیست را بخوانید.

   نوشتن بهترین عنوان :

سعی کنید عنوان را طوری بنویسید که علاوه بر اینکه کلمه کلیدی شما را با شکل های مختلف آن در بر می گیرد باعث تحریک خواننده برای کلیک روی آن هم بشود.فرض کنید شما سرچ می کنید سی تی آر و این مقاله ای که دارید می خوانید در گوگل پیدا میشود . عنوان مقاله این است : 6 روش برای بالا بردن ctr - سی تی آر . خب در این عنوان هم کلمه کلیدی به شکل های مختلف آن (در اینجا هم فارسی و هم انگلیسی ) آمده و هم نوشته 6 روش بالا بردن که کاربر را ترغیب به خواندن مقاله می کند.

سی تی آر,CTR,نرخ بازدید

   استفاده از ابزار ای نمایشی در نتایج :

این ابزارها امکاناتی است که گوگل برای دیده شدن در اختیار شما قرارداده . مثل نمایش عکس نویسنده مطلب در کنار مطلب (که البته گوگل آن را غیرفعال کرده) یا مثل نمایش ستاره در زیر نتایج .

   اسپم ننویسید :

اگر محتوای بی کیفیت و اسپم تولید کنید کاربران باهوش متوجه می شوند که سایت شما اسپم است و روی سایت شما کلیک نمی کنند .و جدیدا هم ابزارهایی توسط مرورگرها برای شناسایی سایتهای غیر مفید آمده مثلا در موزیلا ابزاری است که کاربران می توانند سایتهایی که اسپم هستند علامت گذاری کنند و سایت شما وقتی برای افرادی که این افزونه را دارند باز میشود و دیگران آن را اسپم کردند برای آن افراد میزان اسپم بودن یا غیرمفید بودن نمایش داده می شود.از سوی دیگر استفادهاز مطالب اسپم باعث میشود سایت شما شامل جریمه گوگل شود.

این مقاله را به شما پیشنهاد میکنیم : همه چیز در مورد جریمه گوگل, پنالتی,سندباکس,بلک لیست و افت رتبه

   کپی نکنید :

وقتی یک شخص مثلا دنبال این است که در مورد ctr تحقیق کند و می بیند نتیجه اول گوگل نوشته روش هایی برای بالا بردن ctr و بقیه عنوان ها همین هستند و توضیحات گوگل زیر نتیجه هم برای همه یکی است شخص فقط یکی از سایت ها را باز می کند. اما اگر یک سایت باشد که نتیجه دهم و آخر صفحه اول باشد و عنوان و توضیحات آن با بقیه متفاوت باشد کاربر روی آن هم کلیک می کند و این تاثیر مقاله دسته اول در ctr را نشان می دهد.

   مطالب مفیدتر و کارآمدتر بنویسید :

قبل از اینکه یک مطلب را بنویسید اول بررسی کنید ببینید این مطلب چقدر متقاضی دارد این کار را می توانید از طریق گوگل پلنر ادوردز انجام دهید.سپس بررسی کنید ببینید آیا مطلب مفیدی در این مورد هست اگر شما فقط در مورد یک وضوع مطلب نوشته باشید بیشترین کلیک را دارید یا اگر از بین مطالب شما بهترین را نوشته باشید بازهم شما بیشترین بازدید را دارید .

   مطالب مرتبط با حوزه کاری و تخصصی خودتان را بنویسید :

من خودم شخصا اگر دنبال مقاله ای در مورد طراحی سایت باشم سایتی که مربوط به آشپزی است و این مطلب را نوشته حتی اگر مطلبش خوب باشد باز نمی کنم .وقتی کاربر می خواهد در مورد ctr بداند دوست دارد مطلب را از یک سایت متخصص سئو بخواند چون اینطوری به صحت و درستی مطلب اعتماد بیشتری دارد.

منبع: مقاله ی ctr چیست و راه های افزایش آن  درلابراسئو

برچسب‌ها:
نوشته شده در سه شنبه 2 آبان 1396 ساعت 18:28 توسط : علی | دسته : | 12 بازدید
 • []

 • سلام چه  چیزی در باره ی  لابرا سئو میدانید.

  سئو,نرمافزار سئو,Rapid Seo Toolدر این قسمت قصد داریم نرم افزار کاربردی دیگری در سئو و بهینه سازی سایت برای شما عزیزان معرفی کنیم و به همراه کرک برای دانلود قرار دهیم. دانلود نرم افزار Rapid Seo Tool با کرک معتبر می تواند بسیاری از مشکلات شما را در قسمت آنالیز تک تک صفحات سایت بر طرف سازد. این نرم افزار قادر است بسیاری از کار های غیر ممکن را برای شنا ممکن سازد. جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار با ما همراه باشید.

   

  کار با نرم افزار Rapid Seo Tool

   

  در باکس سمت چپ آدرس سایت خود را وارد کنید و سپس در قسمت زیرین آن، کلمات کلیدی مد نظر خود را بنویسید و سپس آدرس سایت رقیب خود را وارد کنید و در مرحله آخر بر روی دکمه Analyze کلیک کنید و کمی صبر کنید تا خزنده ها سایت شما و رقیبتان را آنالیز کند. پس از آنالیز، در این صفحه اطلاعاتی به شما نمایش داده خواهد شد. در این قسمت کیفیت سایت طبق کلمه کلیدی، رتبه سایت شما و رقیبتان با توجه به کلمه کلیدی، چگالی کلمات کلیدی در صفحه مورد نظر، استفاده از هدر ها، وضعیت سایت از دید خزنده ها و در نهایت تعدادی پیشنهاد جهت بهبود بخشیدن به صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد.

   منبع: مقاله ی  نرم افزار1 Rapid Seo Tool  در لابراسئو

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در دوشنبه 24 مهر 1396 ساعت 10:49 توسط : علی | دسته : | 8 بازدید
 • []

 • درود چه  نکاتی در باره ی  آموزش سئو باید دانست.

  اینفوگرافیک,اینفوگرافیک سئو اينفوگرافيک چيست ؟

  اينفوگرافيک ‌ها يا گرافيک‌هاي اطلاع رسان، نمايشگران تصويري اطلاعات و داده‌ها هستند.اين نگاره‌ها در جاهايي که نياز به توضيح ساده و يا سريع داده‌ها وجود دارد، استفاده مي‌شوند .
  ویژگی ها :
   ۱ . دیداری‌سازی مقالات
  دیداری‌سازی مقالات در حقیقت شیوه ای است برای به تصویر درآوردن متون و مقالات طولانی. توصیه می‎شود مقادیر کیفی و متون کتاب‌ها، با این شیوه به تصویر درآیند. با این روش، فهم اطلاعات  آسان‌تر شده و بیشتر به اشتراک‌ گذاشته می‎شود. انتخاب یک عنوان جذاب و تأثیرگذار برای آن اکیداً توصیه می‌شود.   ۲ . فلوچارت
  یک فلوچارت می‌تواند با هدایت و ارائه گزینه‌های مشخص، کاربر را در رسیدن به پاسخ صحیح راهنمایی نماید. طراحی فلوچارت آسان است و مخاطبان ارتباط خوبی با آن برقرار می‌کنند.
   ۳ . خط زمان
  بسیاری از ما با خط زمان آشنا هستیم. خط زمان، مخاطب را به سفری تاریخی می‎برد. این شیوه بهترین انتخاب برای اطلاعاتی است که زمان و روند در آن‌ها اولویت دارد.  با توجه به نوع اطلاعات، طراحی یک خط زمان می‌تواند ساده یا پیچیده باشد و برای افرادی که به سفر و تاریخ علاقه‌مند هستند، بسیار جذاب است.
   ۴ . اطلاعات مفید
  برای تشریح مسائل علمی و ارائه نکات کلیدی، این شیوه بسیار مناسب است. ازآنجایی‌که جنبه علمی – آموزشی این نوع طرح‌ها بسیار مهم است، به‌عنوان یک طرح مرجع می‌تواند بارها به اشتراک گذاشته شود و حتی به چاپ برسد. باید توجه داشت که کاربردی بودن طرح بر شیوه طراحی اولویت دارد.
   ۵ . مقایسه‎ای
  از اینفوگرافیک های مقایسه‌ای، برای نمایش تفاوت‌ها و مقایسه ویژگی‌های دو موضوع مختلف در کنار هم استفاده می‌شود. در طراحی این نوع از اینفوگرافیک ها، معمولاً صفحه به دو قسمت مساوی تقسیم شده و هر بخش به ارائه اطلاعات در مورد موضوعی خاص می‌پردازد و نهایتاً در یک نگاه کلی، مقایسه دو موضوع را امکانپذیر می‎سازد.
   ۶ . اعداد شاخص
  از این نوع اینفوگرافیک ها، برای نمایش حجم قابل‌توجهی از اعداد، داده‌ها و آمارهای شاخص عددی استفاده می‌شود. معمولاً اعداد شاخص به‌صورت بزرگ‌تر (برجسته‎تر) و سایر مقادیر عددی در قالب نمودار نشان داده می‌شوند. همواره باید به این نکته توجه داشت که یک طرح خوب، باید مفهوم داده‌ها را به‌درستی بیان نماید.
   ۷ . خلاقانه (تصویری)
  از تصاویر و تکنیک عکاسی می‌توان برای نمایش تأثیرگذار اطلاعات استفاده نمود. اینفوگرافیک های خلاقانه معمولاً طراحی ساده‌ای دارند اما خلاقیت در آنها حرف اول را می‌زند. بهره‌گیری از عناصر زندگی روزمره می‌تواند در جذاب‌تر شدن یک طرح موثر باشد. همچنین برای ارائه اطلاعات تکمیلی در کنار تصویر، می‌توان از متن استفاده نمود.
   ۸ . دیداری‌سازی داده‌ها
  به کمک دیداری‌سازی داده‌ها می‌توان یک‌روند منطقی میان مجموعه‌ای از داده‌های پراکنده کشف نمود. همچنین با تشخیص ارتباط میان داده‌ها می‌توان تحلیل بهتری از مسائل ارائه نمود. باید در نظر داشت که کاربردی بودن این نوع طراحی اولویت دارد.

   


  مطالب قابل توجه در اين اينفوگرافيک:

  1- توييت مطالب در توييتر

  2- استفاده از فيسبوک

  3- استفاده از گوگل پلاس

  4- کار بر روي کلمات کليدي

  و …

  منبع: مقاله ی

   اينفوگرافيک آناتومي سئو درلابراسئو

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در شنبه 15 مهر 1396 ساعت 9:19 توسط : علی | دسته : | 8 بازدید
 • []


 •  

  سلام چه  نکاتی در باره ی  بهینه سازی سایت باید دانست.

      منتشر شده در سه شنبه, 05 خرداد 1394 14:22

  اگر مباحث سئو را دنبال کرده باشید حتما واژه ctr برایتان آشناست .

  اول به این می پردازم که سی تی آر در حالت کلی به چه معناست بعد سراغ این مساله میرویم که ctr در گوگل چه معنایی دارد. خب پس با ما باشید.
  سی‌تی‌ار CTR چیست؟

  سی‌تی‌ار ( به انگلیسی CTR ) در بخش تبلیغات یکی از راه‌های اندازه‌گیری (میزان) موفقیت یک تبلیغ آنلاین برای یک وب سایت خاص و همچنین تعداد کلیک کاربران برروی یک لینک خاص است.
  هدف از سی‌تی‌ار ( CTR )

  هدف از CTR دریافت واکنش اولیه بازدید کنندگان وب سایت است. مردم به طور معمول به یک سایت برای (با هدف) مشاهده تبلیغات مراجعه نمی کنند ، همانطور که مردم به ندرت تلویزیون را با هدف دیدن تبلیغات مشاهده می کنند. بازاریابان می خواهند از واکنش بازدید کننده سایت مطلع باشند. باتوجه به فناوری حال حاضر، تقریبا غیرممکن است که به طور کامل از واکنش احساسی ( حسی که بازدیدکننده ) به سایت دارد و همچنین اثر سایت بر نام تجاری شرکت مطلع شد.یکی از راه‌های بدست آوردن این اطلاعات محاسبه سی‌تی‌ار CTR است.سی‌تی‌ار CTR اقدامی است برای محاسبه نسبت بازدید کننده‌هایی تبلیغ را مشاهده کردن به بازدیدکننده‌هایی که بعد از دیدن آن تبلیغ به صفحه دیگری هدایت شده‌اند که در آن شاید یک آیتم برای خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن محصول و یا خدمات باشد.

  نکات طلایی سئو   سی‌تی‌ار CTR اقدامی است برای محاسبه نسبت بازدید کننده‌هایی تبلیغ را مشاهده کردن به بازدیدکننده‌هایی که بعد از دیدن آن تبلیغ به صفحه دیگری هدایت شده‌اند.
  فرمول محاسبه سی‌تی‌ار

  سی‌تی‌ار تعداد دفعات کلیک بر روی تبلیغات تقسیم بر کل دفعات دیده شده: سی‌تی‌ار = تعداد مشاهده ÷ تعداد کلیک . سی‌تی‌ار تبلیغات آنلاین سی‌تی‌ار تبلیغات ، یک فاکتور ارزش بندی تعداد کلیک روی تبلیغات تقسیم بر تعداد دفعات دیده شدن تبلیغ بیان شده و بیشتر اوقات مقدار سی‌تی‌ار بر حسب درصد اعلام می شود.برای مثال ، اگر یک بنر تبلیغاتی ۱۰۰ بار دیده شده باشد و فقط یکبار روی آن کلیک شده است، پس سی‌تی‌ار این تبلیغ یک درصد هست.

  CTR,سی تی آر,فرمول محاسبه سی تی آر
  سی‌تی‌ار بنرهای تبلیغاتی

  سی‌تی‌ار بنرهای تبلیغاتی درطول زمان کاهش می یابد.وقتی یک بنر تبلیغاتی به نمایش در می‌آید، غیر طبیعی نیست اگر سی‌تی‌ار آن بیشتر از ۵ درصد باشد.بعد از مدتی این میزان کاهش یافته و بطور میانگین به ۰.۳ یا ۰.۲ درصد میرسد.در اکثر موارد، ۲ درصد CTR یک مقدار موفقیت آمیز محسوب میشود، هر چند مقدار دقیق سی‌تی‌ار موفق مورد بحث هست و هنوز مقدار دقیقی تعیین نشده است و نسبت به شرایط متفاوت خواهد بود.مقدار میانگین سی‌تی‌ار ۳ درصد در سال ۱۹۹۰ به مقدار ۰.۴-۲.۴ درصد در سال ۲۰۰۲ کاهش یافته است.

  تبلیغات به طور معمول برای دریافت درصد بالاتر سی‌تی‌ار هستند، اما داشتن تعداد کلیک بالا اما تعداد کم فروش محصول یک تبلیغ نامطلوب است.اما با انتخاب سایت‌های تبلیغاتی مناسب با نزدیکی موضوع خوب، (به عنوان مثال، مجله فیلم برای تبلیغات فیلم) همان بنر می تواند سی‌تی‌ار بالاتر و مطلوبتری را ایجاد کند. هر چند آگهی های شخصی ، در فرمت های غیرمعمول و غیر استاندارد و مزاحم نرخ سی‌تی‌ار بیشتری نسبت به از بنرهای استاندارد دارند، اما اغلب بینندگان از مشاهده آنها اجتناب می کنند(پنجره را می بندند).

  نکات طلایی سئو   در حقیقت ctr در گوگل با عنوان انگلیسی click through rate را می توان کلیک از طریق رتبه معنی کرد .
  سی‌تی‌ار ایمیل

  سی‌تی‌ار ایمیل به تعداد گیرندگان ایمیل که بر روی یک یا چند لینک کلیک خواهند کرد و به سایت ، بلاگ یا دیگر مقصدها هدایت می‌شوند گفته می شود.به طور ساده‌تر، ایمیل سی‌تی‌ار به تعداد کلیک گفته می‌شود که توسط ایمیل ایجاد می‌شود. ایمیل سی‌تی‌ار، به صورت درصد بیان می‌شود و حاصل تقسیم تعداد کلیک‌ها تقسیم بر تعداد ایمیل‌های (از پیش مشخص شده) ارسال شده (و توسط گیرنده دریافت شده )است.
  ctr در گوگل :

  ctr در گوگل را ممکن است بیشتر در گوگل ادوردز شنیده باشید . اما در سئو هم کاربرد دارد.فرض کنید شما سایتی در مورد دکوراسیون دارید وقتی این کلمه سرچ می شود شما در نتایج گوگل دیده می شوید حال کاربر ممکن است روی سایت شما کلیک کند یا روی یک سایت دیگر . اگر در هر صد بار نمایش سایت شما در نتایج گوگل روی سایت شما یک بار کلیک شود ctr سایت شما 1درصد محاسبه می شود .

  نکات طلایی سئو   هرچقدر ctr شما در کلمه کلیدی مورد نظرتان بالاتر برود رتبه شما هم در آن کلمات کلیدی بهبود می یابد .

   

  در ادامه مقاله میخواهم به این مساله بپردازم که راه های افزایش ctr چیست و چگونه از این راه رتبه گوگل خودمان را افزایش دهیم .

  خب اگر خیلی خوب در مورد ctr نمی دانید اول مقاله ctr چیست را بخوانید.

     نوشتن بهترین عنوان :

  سعی کنید عنوان را طوری بنویسید که علاوه بر اینکه کلمه کلیدی شما را با شکل های مختلف آن در بر می گیرد باعث تحریک خواننده برای کلیک روی آن هم بشود.فرض کنید شما سرچ می کنید سی تی آر و این مقاله ای که دارید می خوانید در گوگل پیدا میشود . عنوان مقاله این است : 6 روش برای بالا بردن ctr - سی تی آر . خب در این عنوان هم کلمه کلیدی به شکل های مختلف آن (در اینجا هم فارسی و هم انگلیسی ) آمده و هم نوشته 6 روش بالا بردن که کاربر را ترغیب به خواندن مقاله می کند.

  سی تی آر,CTR,نرخ بازدید

     استفاده از ابزار ای نمایشی در نتایج :

  این ابزارها امکاناتی است که گوگل برای دیده شدن در اختیار شما قرارداده . مثل نمایش عکس نویسنده مطلب در کنار مطلب (که البته گوگل آن را غیرفعال کرده) یا مثل نمایش ستاره در زیر نتایج .

     اسپم ننویسید :

  اگر محتوای بی کیفیت و اسپم تولید کنید کاربران باهوش متوجه می شوند که سایت شما اسپم است و روی سایت شما کلیک نمی کنند .و جدیدا هم ابزارهایی توسط مرورگرها برای شناسایی سایتهای غیر مفید آمده مثلا در موزیلا ابزاری است که کاربران می توانند سایتهایی که اسپم هستند علامت گذاری کنند و سایت شما وقتی برای افرادی که این افزونه را دارند باز میشود و دیگران آن را اسپم کردند برای آن افراد میزان اسپم بودن یا غیرمفید بودن نمایش داده می شود.از سوی دیگر استفادهاز مطالب اسپم باعث میشود سایت شما شامل جریمه گوگل شود.

  این مقاله را به شما پیشنهاد میکنیم : همه چیز در مورد جریمه گوگل, پنالتی,سندباکس,بلک لیست و افت رتبه

     کپی نکنید :

  وقتی یک شخص مثلا دنبال این است که در مورد ctr تحقیق کند و می بیند نتیجه اول گوگل نوشته روش هایی برای بالا بردن ctr و بقیه عنوان ها همین هستند و توضیحات گوگل زیر نتیجه هم برای همه یکی است شخص فقط یکی از سایت ها را باز می کند. اما اگر یک سایت باشد که نتیجه دهم و آخر صفحه اول باشد و عنوان و توضیحات آن با بقیه متفاوت باشد کاربر روی آن هم کلیک می کند و این تاثیر مقاله دسته اول در ctr را نشان می دهد.

     مطالب مفیدتر و کارآمدتر بنویسید :

  قبل از اینکه یک مطلب را بنویسید اول بررسی کنید ببینید این مطلب چقدر متقاضی دارد این کار را می توانید از طریق گوگل پلنر ادوردز انجام دهید.سپس بررسی کنید ببینید آیا مطلب مفیدی در این مورد هست اگر شما فقط در مورد یک وضوع مطلب نوشته باشید بیشترین کلیک را دارید یا اگر از بین مطالب شما بهترین را نوشته باشید بازهم شما بیشترین بازدید را دارید .

     مطالب مرتبط با حوزه کاری و تخصصی خودتان را بنویسید :

  من خودم شخصا اگر دنبال مقاله ای در مورد طراحی سایت باشم سایتی که مربوط به آشپزی است و این مطلب را نوشته حتی اگر مطلبش خوب باشد باز نمی کنم .وقتی کاربر می خواهد در مورد ctr بداند دوست دارد مطلب را از یک سایت متخصص سئو بخواند چون اینطوری به صحت و درستی مطلب اعتماد بیشتری دارد.

  منبع: مقاله ی ctr چیست و راه های افزایش آن  درلابراسئو

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 11 مهر 1396 ساعت 11:52 توسط : علی | دسته : | 10 بازدید
 • []


 • آموزش سیسکو :دوره  های آموزش سیسکو و CCNA , CCNP ,
  CCIE
  سیکل های آموزش سیسکو :
  در این مقاله کوشش  آموزش سیسکو می شود کلیه ی دوره ها و مدارک cicco شناسانده
  شده و فراگیره ها ، کتابها و فیلم های بی هزینه
  ای جهت نگاه کردن شما دوستان ارائه می گردد.
  فراگیری سیسکو و درکل دوره های آموزشی
  کمپانی سیسکو، عموما به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر آموزش
  سیسکو سخت افزاری می پردازند.
   دوره ها و گواهینامه های این سطح:
   CCNA Routing and
  Switching
  CCDA CCNA Data
  Center CCNA
  Security CCNA Service
  Provider CCNA Service Provider
  Operations CCNA
  Video CCNA
  Voice CCNA Wireless
  اموزش ccna مدرک ccnaدوره ccnaدوره سیسکو سطح Professional
  :
   سطح حرفه ای سطح پیشرفته گواهینامه که تخصص بیشتر با مهارت
  های شبکه را نشان می دهد می باشد.
   هر گواهینامه فن آوری های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای
  مختلف نقش های شغلی را پوشش می دهد.
   
   مدارک و دوره ها:
   
  CCDP
  CCNP CCNP Data
  Center CCNP
  Security CCNP Service
  Provider CCNP Service Provider
  Operations CCNP
  Voice CCNP Wireless
  آموزش سیسکو سطح Expert :
   Cisco Certified Inter network Expert (CCIE) در جهان به
  عنوان معتبرترین گواهینامه شبکه در صنعت شناخته شده است.
   
  آموزش سیسکو مدارک و دوره ها:
   
  CCDE CCIE Data
  Center CCIE Routing &
  Switching CCIE
  Security CCIE Service
  Provider CCIE Service Provider
  Operations CCIE Storage
  Networking CCIE
  Voice CCIE Wireless
  آموزش cisco سطح Architect
   سطح Architect که اخیرا ارائه شده بالاترین سطح مدرک شبکه
  است،
   تنها دوره و مدرکی که در این سطح قرار دارد مدرک CCAr می
  باشد.
  مسیر متداول و کاربردی برای علاقه مندان:
  پرطرفدارترین گرایش ها در بین ۸ گرایش آموزش سیسکو ، Routing & Switching
  مانند پایه ای برای سایر گرایش ها محسوب شده و در کشورهای مختلف دنیا همچون ایران
  پرطرفدارترین گرایش محسوب می شود
  در حال حاضر در کندو گرایش ها و دوره هایی چون Voice، Security و Wireless نیز
  ارایه داده می شود.

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در شنبه 31 تير 1396 ساعت 8:48 توسط : علی | دسته : | 11 بازدید
 • []


 • نکاتی راجع به رتبه کیفیت هتل ها

  کاگران هتل های 4 استار،تعلیم دیده تر می باشند

   
  قبل از مسافرت و یا بعد از رسیدن به مقصد، دل مشغولی توقف در گردش شکل می گیرد و هتل،

   ازجمله از گزینه های محتمل می باشد. اما در برخورد اول، با استار هایی که بر تابلوی هتل نقش بسته اند،

   مواجه می گردیم که نشان از موجودیت داخل آن را دارند.

  هتل های دو استار

  این هتل ها تمیز هستند. هتل داری شان بسیار عالی می باشد و کلیه ی اتاق های آن حاوی مبلمان،

  تلویزیون رنگی، تخت هایی با ابعاد استاندارد و عالی، حمام و سرویس بهداشتی، قفسه و حوله و صابون در حمام است.

  همچنین این هتل ها ورودی خوبی دارند و رستوران آن ها آماده خدمات دهی است.

  هتل های 3 ستاره
  هتل های سه ستاره کیفیت خدمات دهی مطلوب تری نسبت به دو ستاره ها دارند. آنها اتاق های مفروش با مبلمانی عالی و جذاب دارند. تنوع رنگ  اتاق ها بهتر از دو ستاره هاست

  و کنترل دمای آن ها بهتر انجام می شود. این هتل ها به ازای هر تخت، یک دستگاه تلفن دارند و سرویس دهی به اتاق ها در زمان های بیشتری انجام می شود. اتاق ملاقات، پذیرش 24 ساعته، نور کافی در اتاق ها و دکوراسیون جذاب تر و استخر از ویژگی های دیگر این نوع از هتل هاست.

  رزرو هتل,هتل خوب,قیمت هتل پنج ستاره

  هتل های سه ستاره کیفیت خدمات دهی مطلوب تری نسبت به دو ستاره ها دارند

   
  هتل های 4 ستاره
  کارکنان این هتل ها آموزش دیده تر هستند و البته امکانات متنوع تری در انتظار شماست. چشم انداز این هتل ها طبیعی و فوق العاده زیباست و ممکن است در فضای عمومی این هتل ها

  آثار فاخر هنری و دکوراسیون چشم نوازتری ببینید. هال ورودی این هتل ها لوکس است و جعبه کمک های اولیه در اتاق ها دارد. ممکن است به شما لباس راحتی برای استراحت بدهند و

   سیستم های خودکار در سرویس های بهداشت نظیر خشک کن وجود داشته باشد، روزنامه رایگان بگیرید و خودروی هتل شما را به صورت رایگان به مقصدهای شهری احتمالی برساند.  برچسب‌ها:
  نوشته شده در پنجشنبه 19 اسفند 1395 ساعت 13:15 توسط : علی | دسته : | 22 بازدید
 • []

 • 
  پنج توصیه درمورد به سفرهای هوایی

  آگاهی از اینموضوع که چه پوششی بپوشید یا بااهمیت تر از آن چه پوششی در هواپیما نپوشید

  بسیار مهم می باشد.مدل پوششی که می پوشید یا کتونی ها اگر راحت نباشند علل

  مشکلات جدی از جمله مسدودشدن عروق متورم شدن پاها و ... می شود.

  1.لباس های تنگ نپوشید/ لباس باجنس راحت و طبیعی بپوشید
  نشستن در صندلی های هواپیما و پوشیدن لباس های تنگ جریان خون شما را محدود می کند.از شلوارهای گشادی که از الیاف طبیعی هستند استفاده کنید تا در طول سفر دچار مشکل نشوید.

  2.کفش پاشنه بلند استفاده نکنید/ کفش راحتی پا کنید
  کفش پاشنه بلند خود به تنهایی دارای مضراتی از جمله کمر درد و پا درد است؛حال تصور کنید در هواپیما در یک جای تنگ از آن استفاده کنید.همچنین به این مساله که در فرودگاه باید راه طولانی را تا هواپیما بگذرانید توجه کنید.مطمئنا طی کردن این مسیرها با کفش های راحتی آسوده تر است.

   

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در دوشنبه 2 اسفند 1395 ساعت 15:59 توسط : علی | دسته : | 19 بازدید
 • []

 • 
  برای مسافرت ارزان چه کاری انجام دهیم؟

  تایم های پایانی اسفند ماه شور و نشاط خاصی در بین مردم دارد.از یک طرف دغدغه

  خانه تکانی و کارهای نوروز و از طرف دیگر برنامه ریزی برای پر کردن وقت های فراغت در تعطیلات نوروز هست.

  سفر رفتن هم ازجمله از برنامه هایی میباشد که قادراست روزهای زیبای بهاری را برای افراد

  بانشاط تر بکند.اگر شما هم دغدغه سفر دارید با ما همراه باشید تا کمی با هم برنامه ریزی کنیم.


  سفر،سفر رفتن،مسافرت رفتن

  یکی از اصلی ترین و پر هزینه ترین دغدغه های سفر جای خواب و استراحت است

   

  سفر گروهی تاثیر زیادی در کاهش هزینه ها خواهد داشت. برای این سفر گروهی می توانید موضوع را با چند نفر از بستگان نزدیک خود نیز در میان بگذارید و با آنها همسفر شوید.

  این کار هم تا حد زیادی هزینه ها را کاهش خواهد داد و هم لذت سفر را دوچندان خواهد کرد. علاوه بر این که تجربه بسیار مفیدی در زمینه تعاملات اجتماعی برای فرزندانتان خواهد بود.


  به جای غذا خوردن در رستوران های گران قیمت و مکان های توریستی به خرید از فروشگاه های مواد غذایی، نانوایی و بقالی اکتفا و خودتان غذا را تهیه کنید.


  سایت هواشناسی و وضعیت راه ها را چک کنید و لباس و تجهیزات لازم و اضافی را به همراه خود ببرید تا غافلگیر نشوید.


  اگر می توانید، بدون ماشین به سفر بروید.شما می توانید با اتوبوس یا قطار خیلی راحت تر سفر کنید و هزینه کمتری بپردازید و خستگی رانندگی در جاده های شلوغ را تجربه نکنید.در اینصورت وقتی هم که به مقصد رسیدید می توانید با قدم زدن در خیابان ها و محله های شهری که به آن سفر کرده اید،تجربه ای لذت بخش و آموزنده کسب کنید که به هیچ هزینه ای نیاز ندارد.

  هزینه روزانه خود را یادداشت کنید و یا یک مادرخرج مشخص کنید که برای هزینه ها برنامه ریزی کند.


   همراه داشتن کارت شناسایی مثل کارت فرهنگیان، پزشکان، کارمندان، بازنشستگان و دانش آموزی در این ایام بسیار کاربردی است. می توانید در بسیاری جاها مثل موزه ها و حتی برخی مسافرخانه ها از آنها استفاده کنید. شاید به نظرتان کمکی که تخفیف این کارت ها به بودجه شما می کند بسیار ناچیز بیاید اما در حقیقت همین تخفیف های کوچک می تواند راهگشا باشد و به بودجه کوچک شما کمک کند.ضمنا فراموش نکنید دفترچه بیمه تان را همراه داشته باشید تا اگر اتفاقی افتاد مجبور به پرداخت هزینه درمان مضاعف نشوید.


  امیدواریم با رعایت این مسائل سفر بسیار خوبی را در پیش داشته باشید.


  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 26 بهمن 1395 ساعت 13:16 توسط : علی | دسته : | 18 بازدید
 • []

 • تفاوت بین طراحی وب سایت استاتیک و پویا

  اختلاف مابین طراحی وب سایت استاتیک و متحرک
   : از دید تحرک می توان وب سایتها را به دو دسته تقسیم کرد .

  گروه نخست : وب سایت های داینامیک

  گروه بعدی : سایتهای ایستا

  تفاوت مابین ساخت سایت استاتیک و پویا

  خب هم اکنون شروع خواهیم کرد به توضیح در باره ی هر کدام .

  سایت های داینامیک : به سایتهایی گفته می شود که در طراحی آن علاوه بر زبان اچ تی ام ال از زبانهای برنامه نویسی وب و پایگاه داده ها هم استفاده می گردد.

  این وب سایتهای قالبا دارای مدیریت هستند و بدون نیاز به دستکاری و تغییر کدها می توان محتوا و سایر قسمت های وب سایت را تغییر داد.

  معمولا وب سایتهای داینامیک به دو دسته تقسیم می شوند .

  وب سایتهای از پایه نوشته شده توسط برنامه نویس (وب سایتهای کاملا اختصاصی) : این وب سایتها بدون استفاده از کدهای آماده از پایه توسط برنامه نویس و طراح سایت برنامه نویسی می شوند . معمولا هزینه طراحی این سایتها کمی بالاتر از انواع دیگر است به همین دلیل اگر به دنبال طراحی وب سایت ارزان هستید از این مورد صرف نظر کنید .

  وب سایتهای تقریبا آماده (cms ها - سیستم های مدیریت محتوا ) : ساختن سایت با استفاده از اسکریپت های آماده یا به عبارتی با استفاده از سی ام اس ها ساخته می شوند . این وب سایت ها با هزینه های کمتری ساخته می شوند .

  وب سایتهای استاتیک : این وب سایت ها معمولا فقط با استفاده از html ساخته می شوند و معمولا برای تغییر در محتو و سایر قسمت های سایت باید کدهای سایت را تغییر دهید .

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در دوشنبه 18 بهمن 1395 ساعت 9:33 توسط : علی | دسته : | 15 بازدید
 • []

 • تفاوت بین طراحی وب سایت ایستا و متحرک

  اختلاف بین ساخت سایت ایستا و متحرک
   : از نظر تحرک می شود وب سایتها را به دو دسته تعریف کرد .

  دسته اول : وب سایت های داینامیک

  دسته بعدی : سایتهای استاتیک

  تفاوت مابین ساخت سایت استاتیک و پویا

  خب هم اکنون آغاز می کنیم به توضیح در باره ی هر کدام .

  وب سایت های داینامیک : به سایتهایی گفته می شود که در طراحی آن علاوه بر زبان اچ تی ام ال از زبانهای برنامه نویسی وب و پایگاه داده ها هم استفاده می گردد.

  این وب سایتهای قالبا دارای مدیریت هستند و بدون نیاز به دستکاری و تغییر کدها می توان محتوا و سایر قسمت های وب سایت را تغییر داد.

  معمولا وب سایتهای داینامیک به دو دسته تقسیم می شوند .

  وب سایتهای از پایه نوشته شده توسط برنامه نویس (وب سایتهای کاملا اختصاصی) : این وب سایتها بدون استفاده از کدهای آماده از پایه توسط برنامه نویس و طراح سایت برنامه نویسی می شوند . معمولا هزینه طراحی این سایتها کمی بالاتر از انواع دیگر است به همین دلیل اگر به دنبال طراحی وب سایت ارزان هستید از این مورد صرف نظر کنید .

  وب سایتهای تقریبا آماده (cms ها - سیستم های مدیریت محتوا ) : ساختن سایت با استفاده از اسکریپت های آماده یا به عبارتی با استفاده از سی ام اس ها ساخته می شوند . این وب سایت ها با هزینه های کمتری ساخته می شوند .

  وب سایتهای استاتیک : این وب سایت ها معمولا فقط با استفاده از html ساخته می شوند و معمولا برای تغییر در محتو و سایر قسمت های سایت باید کدهای سایت را تغییر دهید .

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در سه شنبه 12 بهمن 1395 ساعت 16:40 توسط : علی | دسته : | 27 بازدید
 • []


 • صفحه قبل 1 2 صفحه بعد
  سفارش تبليغات
  فرش کاشان | آژانس هواپیمایی | اجاره منزل مبله در شیراز | آموزش بازاریابی | میز کانتر | گیت کنترل تردد | اجاره سوئیت در شیراز | نوبت دهی پزشکان شیراز | پاپ آپ نمایشگاهی | دکتر نوروزیان | منزل مبله شیراز | طلایاب | ثبت شرکت | منزل مبله | محمد دبیری
  X
  تبليغات